HAKKIMIZDA

Çizgi Turizm vize ofisi 2012 yılından beri müşterilerine vize işlemleri konusunda, her türlü kaliteli, güvenilir ve güler yüzle hizmet sağlayan, yeniliklere açık, misafirleri için kendini her geçen gün geliştiren, profesyonelliğini daimi kılmaya çalışan bir kurumsal vize danışmanlık şirketidir.

Tüm ülkeler için gerekli vize işlemlerinde randevu alınması, evrak hazırlanması ve yetkili mercilere sunumuna kadar ki süreçte sizleri yormadan, tüm konularıyla ilgilenerek, kısa sürede başvurunuzu sonuçlandırıp adresinize teslim eden Çizgi Turizm vize ofisi , mükemmel hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini kurumsal ve profesyonel servisle birleştirmiştir.

Uzman Kadro

Tüm vize işlemleriniz uzman kadromuzla sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Memnuniyet

Kurulduğumuz günden bu yana mutlu ve memnun müşteriler edindik.

Kişiselleştirilmiş Danışmanlık

Sürekli ve emin adımlarla büyümek için hizmet kapasitemizi her yıl arttırdık.

VİZYONUMUZ

Servis taşımacılığı sektöründe tanınan, aynı zamanda Türkiye ve dünya standartlarına ayak uydurarak, çağdaş yenilikleri takip eden firma olmak. Müşterilerimizin güven içerisinde hissettiği ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir firma olmak. Yılların deneyimine sahip kadromuz ve iş ortaklarımızla firmanızın faaliyet alanına özel çözümler üretmek.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz ve çalışanlarımız ile açık ve dürüst işbirliği içinde olmak. Müşterilerimize verdiğimiz hizmetin öncesinde ve sonrasında kazandırdığımız güvenilirlik ile ticari ahlak anlayışını göstererek personel taşımacılığı firmaları arasında ilk seçim olmak. Müşterilerimizin güvenli ve keyifli bir seyahat geçirmelerini sağlamak.