Hasta Engelli Erişimli Nakil

Çizgi Turizm Seyahat Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti olarak, kendimizi kelimenin gerçek anlamıyla engelsiz hizmet sunucu olarak görmekteyiz. Bu sebeple tüm taşımacılık hizmeti seçeneklerimiz hareket kabiliyeti kısıtlanmış kişilere ve engelli kişilere yöneliktir. Böylece tüm müşterilerime engelsiz hareketlilik sağlamaktayız.

Erişilebilirlik bizim icin sürekli yaşanan bir ilkedir. İster düzenli veya zaman zaman hizmetlerimizi ihtiyacınız olsun, biz size daima engelsiz bir ulaşım sağlamak istiyoruz. Modern donanımlı araçlar sizi istediğiniz yere götürecektir

Engelsiz, hizmet odaklı ve bireysel

Zengin hizmet seçeneklerimizle sizi ikna etmek ve engelsiz mobilite alanında hizmet sunucu olarak kişisel ihtiyaçlarınızın planlanmasında ve hayata geçirilmesinde size destek olmak istiyoruz.

İster iş yerine günlük gidiş dönüş olsun, ister doktor veya hastane ziyareti ulaşımı olsun: Biz hiçbir engel tanımıyoruz. Bizimle birlikte gezilerinizi, tatil yolculuklarınızı veya şehir turlarınızı size özel ve engelsiz olarak planlayabilirsiniz.

Ekibimiz, özel ihtiyaçları olan yolcularımızın kreşlere, okullara ve iş yerlerine ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tabii ki küçük otobüslerimiz tekerlekli sandalyeye uygun bir donanıma sahiptir. Sizi de istediğiniz hedefe ulaştırmaktan memnuniyet duyarız – İster Viyana içinde olsun, ister havalimanına veya bunun ötesine.

Engelsiz bir şekilde işe, okula ve kreşe

İş yerinize veya günlük planınızda yer alan diğer kurumlara (okul, kreş, mesleki eğitim merkezi) ulaşımınızı bizimle organize ediniz.

Çizgi Turizm'e Genel Bakış

Sağladığımız engelsiz taşımacılık hizmetleri hakkında size genel bir bakış sunmak istiyoruz. Hizmet yelpazesi kür ve rehabilitasyon merkezi ulaşımından, günlük bakım merkezlerine ulaşıma, tatil ve gezi yolculuklarından turlara ve havalimanı transfer ve araç kiralama hizmetlerine kadar uzanmaktadır.

Burada belirtilen engelsiz mobilite hizmetlerimizle ilgilenmeniz halinde öneri ve hizmetlerimizle yanınızda olmaktan memnuniyet duyarız.