Sakarya Turizmine Yeni soluk Getireceğiz

28 Ağustos 2019
  • Haberi Paylaş
Sakarya Turizmine Yeni soluk Getireceğiz

“Artık vize için il il gezmek yok”

Açılışta basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Çizgi Turizm firma sahibi Zülküf Kısır, “Bir milyonu aşan artan nüfusuyla Sakarya’mızda, vize ihtiyacını gidermek adına İstanbul ve Ankara firmaları ile birkaç aşamalı işlem basamakları izlenmektedir. Edindiğimiz bilgiler ve yaptığımız gözlemlerimiz sonrasında Sakarya’nın bu ihtiyacını tek noktadan çözmek için Çizgi Turizm bünyesinde profesyonel ekiple vize danışmanlık işine girmiş bulunuyoruz” dedi.

Amacımız İhtiyaçları Tek Noktada Çözmek

Şirketin işleyişinden ve verilecek hizmetlerden bahseden Kısır, “Turizm sektöründe 20 yıla yaklaşan saha tecrübemiz ve işimiz gereği çok sık olarak yaptığımız yurt dışı seyahatlerimizde vize işlemlerinin karmaşık prosedürlerine şahit olduk. Vize işlemlerinde en nihai amaç tek seferde vizeyi almaktır. Prosedürlere bağlı eksiklik gerekçesiyle red edilen vizeden daha sonraki vize başvurularında olumsuz etkisi göz önüne alınınca, tek seferde eksiksiz bir başvuru ile müşterilerimize ihtiyaç duydukları vizeyi almak ve tüm ihtiyacı Sakarya’da tek noktada çözmek şirket olarak amacımızdır.” İfadelerini kullandı.

Diğer Haberler

03 Ocak 2021

2021 yılı pasaport harç bedeli

İşte 2021 yılı pasaport harç ve defter bedeli Yazıya Git
28 Ağustos 2019

Turizm'e Yeni Bir Soluk Geldi

Sakaryada Turizme 20 yıldır hizmet veren Zülküf Kısır Çizgi Turizm adını verdiği yeni işyerini düzenlenen törenle Hızırtepede hizmete sundu Yazıya Git