Çizgi Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

27 Ağustos 2019
  • Haberi Paylaş
Çizgi Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Çizgi Turizm, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personelimizle ve geniş araç filomuzla hizmet alımlarınıza profesyonel olarak cevap verebilmekteyiz. Kalite anlayışımız Çizgi Turizm, eğitimli ve alanında uzman personeli seçip, doğru ekipman ve malzeme kullanımıyla müşteri ihtiyacını en iyi standartlarda karşılamakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır.

Çizgi Turizm olarak  V.I.P. transfer, havaalanı transferi ve personel  taşımacılığı hizmetimizde konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Dürüstlük
Müşterilerimiz, çalışanlarımız, taşeronlarımız, tedarikçilerimiz ve ilişkide olduğumuz kamu kurumları ile açık ve dürüst işbirliği içinde oluruz.
Saygı
Müşterilerimize, çalışanlarımıza, taşeronlarımıza ve tedarikçilerimize saygı gösteririz. Tüm görüşlere, fikirlere ve inançlara saygılıyız.
Sorumluluk
Sorumluluklarımızın bilincinde aldığımız görevleri en güzel şekilde yerine getiririz.
Kalite
Yüksek kalite anlayışımız ile en güzel hizmeti veririz.
Sürekli Gelişim
Günün koşullarına uyarak kendimizi sürekli geliştiririz.
Müşteri Odaklılık
Müşterilerimizi etkin bir şekilde dinleyerek önerilerine en hızlı şekilde yanıt vermek isteriz.
Bizi tercih etmek için çok nedeniniz var...

Araçlarımız 0 ila 5 yaş arasındadır. Servis şoförlerimiz psikoteknik belgelidir. Yolcularımız ferdi kaza sigortası kapsamındadır. Firmamız 1618 sayılı seyahat acenteleri ve seyahat kanununa göre hazırlanan D2 seyahat acenteliği belgesine sahiptir.

Diğer Haberler

14 Kasım 2019

VİZELER ÇİZGİ TURİZM DEN

Yazıya Git
28 Ağustos 2019

Turizm'e Yeni Bir Soluk Geldi

Sakaryada Turizme 20 yıldır hizmet veren Zülküf Kısır Çizgi Turizm adını verdiği yeni işyerini düzenlenen törenle Hızırtepede hizmete sundu Yazıya Git
28 Ağustos 2019

Sakarya Turizmine Yeni soluk Getireceğiz

Artık vize için il il gezmek yok Amacımız İhtiyaçları Tek Noktada Çözmek Yazıya Git